– עסק קטן ומדליק: רהיטים מקרטון

אנג'לה בן אליעזר הקימה עסק לבניית רהיטים מיוחדים מקרטון, וכיום היא מעבירה סדנאות בכל רחבי הארץ.

  המעבר מקריירה בתחום ההיי טק לתחום האמנות התגלה כהימור מוצלח  – להמשך הכתבה<<<

איילה הורביץ | 13/1/2007 11:30

 אחר 15 שנים כמנהלת שיווק ומכירות בחברת היי-טק, פוטרה אנג'לה, ומצאה עצמה בבית. היא ניצלה את הזמן הפנוי לחזור לתחביב הישן- אמנות, ודרך האינטרנט התוודעה לטכניקת בניית רהיטים מלוחות קרטון. "הגעתי לאתר של מפתח הטכניקה הצרפתי של נגרות בקרטון, ונדלקתי על זה", מספרת אנג'לה. "במשך תקופה למדתי את החומר,  ובשיאה של האינתיפאדה הוא הגיע לארץ במיוחד על מנת להעביר סדנה בביתי לקבוצה קטנה וניסיונית".לקריאת המשך הכתב

השמועה על סדנת הנגרות פרשה כנפיים, ותוך זמן קצר נוצר ביקוש לסדנאות נוספות. בן אליעזר שכרה סטודיו בכפר סבא בו העבירה את סדנאותיה, ועם הזמן החלה להעביר סדנאות ברחבי הארץ. כיום מעסיקה בן אליעזר אדם נוסף שעוזר לה בניהול והפקת הסדנאות, ומספר מדריכות אותן הכשירה להעברת הסדנאות. 

 

המעבר לניהול עסק עצמאי לווה בלא מעט חששות, בעיקר עקב העובדה שההכנסות אינן קבועות ומובטחות, ויש גם לא מעט הוצאות. "לראשונה נאלצתי לרכוש רכב בעצמי, כי עד עכשיו תמיד היה לי רכב ממקום העבודה", היא מספרת. יחד עם זאת, היום היא נהנית מהחופש שמאפשר העסק, מהיכולת לקבוע את היקף העבודה ומכך שהיא עוסקת במה שהיא אוהבת: "היום היקף האנשים שמגיע לסדנאות הוא כזה שאני יכולה להתפרנס ממנו, וזה כיף", היא אומרת. "זה פחות מכניס מהיי- טק וזה גם לא בטוח, אבל אני עובדת באהבה שלי, לקחתי תחביב והפכתי אותו למקצוע". 

מגשימה פנטזיות

 

 

Get Microsoft Silverlight

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

Get Microsoft Silverlight